کارگاه یک روزه آموزش نحوه ایمیل زدن به اساتید

بعد از اینکه دانشگاه و استاد های مورد نظر خودتان را پیدا کردید، ایمیل زدن به استاد ها اولین قدم برای گرفتن پذیرش در بسیاری از دانشگاه ها به ویژه دانشگاه های آمریکا و کانادا می باشد. در اهمیت این ایمیل ها که اولین تماس شما با استاد ها هستند شکی نیست. خیلی از ایمیل هایی که دانشجو ها برای اساتید دانشگاه های خارجی می فرستند حتی بدون اینکه باز شوند توسط استاد ها حذف می شوند. تعداد زیاد دیگری هم بلافاصله بعد از باز شدن حذف می شوند.

 

 

مخاطبین دوره : دانشجویان همه رشته ها در همه مقاطع تحصیلی ظرفیت 15 نفر

مدت زمان : یک روز (4 ساعت)

زمان برگزاری : جمعه ها ساعت 9:00 الی 12:00

محل برگزاری : در صورت تکمیل ظرفیت، سه روز قبل از برگزاری به صورت اس ام اس اطلاع داده خواهد شد (محدوده میدان ولیعصر).

مدرس و ارائه دهندگان : 

  • مهندس سید محمد سعید عربی

- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه تهران

- 3 سال سابقه تدریس و برنامه ریزی در خصوص فرایند اپلای

-  مسلط به زبان انگلیسی با مدرک آیلتس 8

دارای 3 admission از دانشگاه های:

  1. KTH Royal institution, Stockholm, Sweden
  2. LEEDS University, Leeds, England
  3. Lamar university, Texas, USA

امروزه، با توجه به میل گسترده دانشجویان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور، آشنایی با روند اخذ پذیرش و مکاتبه با اساتید و دانشگاه های دنیا یکی از ملزومات مهم به شمار می آید. قرار گرفتن در این مسیر و طی کردن روند اپلای نیازمند اطلاعاتی ست که دانستن آنها تنها با تجربه به دست خواهد آمد وبا توجه به رقابتی تر شدن روند اخذ پذیرش در سال های اخیر، برای رسیدن به هدف نهایی نیاز به این تجارب بیش از پیش احساس می شود.

در این کارگاه در مورد نحوه ایمیل زدن به اساتید و بالا بردن شانس بورسیه تحصیلی صحبت خواهد شد.

شرایط و قوانین

- ثبت نام شما در کارگاه تنها زمانی قطعی خواهد شد که عملیات پرداخت را با موفقیت انجام داده و کد رهگیری و شماره تراکنش دریافت نمایید.

- تنها تا 48 ساعت قبل از ساعت شروع کارگاه می توانید انصراف خود را از شرکت در کارگاه اعلام نمایید، در غیر این صورت هزینه ای به شما مستردد نخواهد شد.

- 10 دقیقه قبل از شروع کارگاه در محل برگزاری حضور داشته باشید.

- تمامی شرایط مربوط به کارگاه اعم از محل برگزاری و یا تغییر ساعت برگزاری از طریق اس ام اس تا 24 ساعت قبل از شروع کارگاه اطلاع داده می شود.

- در صورت اعلام عدم تمایل از جانب شما در بازه 48 ساعت مانده به شروع کارگاه می توانید در تاریخ بعدی کارگاه مشابه شرکت کنید، در غیر این صورت هزینه ای به شما مستردد نخواهد شد.

20000 تومان