کارگاه یک روزه آموزش نگارش انگیزه نامه (SOP)

Statement of Purpose یا انگیزه نامه مهمترین بخش درخواست اخذ پذیرش شما است و همانگونه که از اسم آن مشخص است این نامه درباره دلایل و انگیزه شما از تحصیل در دانشگاه مورد نظر می باشد که به کمیته مسئول پذیرش در دانشگاه نشان میدهد شما چه کسی هستید؟ چه عواملی بر روی مسیر شما تاثیر گذار بوده اند؟ علائق حرفه ای شما چیست ؟ هدف شما از تحصیل چیست؟
 

مخاطبین دوره : دانشجویان همه رشته ها در همه مقاطع تحصیلی ظرفیت 15 نفر

مدت زمان : یک روز (4 ساعت)

زمان برگزاری : جمعه ها ساعت 14:00 الی 18:00

محل برگزاری : پس از تکمیل ظرفیت، سه روز قبل از برگزاری به صورت اس ام اس اطلاع داده خواهد شد (محدوده میدان ولیعصر).

مدرس و ارائه دهندگان : 

  • مهندس سید محمد سعید عربی

- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه تهران

- 3 سال سابقه تدریس و برنامه ریزی در خصوص فرایند اپلای

-  مسلط به زبان انگلیسی با مدرک آیلتس 8

دارای 3 admission از دانشگاه های:

  1. KTH Royal institution, Stockholm, Sweden
  2. LEEDS University, Leeds, England
  3. Lamar university, Texas, USA

امروزه، با توجه به میل گسترده دانشجویان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور، آشنایی با روند اخذ پذیرش و مکاتبه با اساتید و دانشگاه های دنیا یکی از ملزومات مهم به شمار می آید. قرار گرفتن در این مسیر و طی کردن روند اپلای نیازمند اطلاعاتی ست که دانستن آنها تنها با تجربه به دست خواهد آمد وبا توجه به رقابتی تر شدن روند اخذ پذیرش در سال های اخیر، برای رسیدن به هدف نهایی نیاز به این تجارب بیش از پیش احساس می شود.

در این کارگاه به بررسی نحوه نگارش انگیزه نامه پرداخته خواهد شد. 

شرایط و قوانین

- ثبت نام شما در کارگاه تنها زمانی قطعی خواهد شد که عملیات پرداخت را با موفقیت انجام داده و کد رهگیری و شماره تراکنش دریافت نمایید.

- تنها تا 48 ساعت قبل از ساعت شروع کارگاه می توانید انصراف خود را از شرکت در کارگاه اعلام نمایید، در غیر این صورت هزینه ای به شما مستردد نخواهد شد.

- 10 دقیقه قبل از شروع کارگاه در محل برگزاری حضور داشته باشید.

- تمامی شرایط مربوط به کارگاه اعم از محل برگزاری و یا تغییر ساعت برگزاری از طریق اس ام اس تا 24 ساعت قبل از شروع کارگاه اطلاع داده می شود.

- در صورت اعلام عدم تمایل از جانب شما در بازه 48 ساعت مانده به شروع کارگاه می توانید در تاریخ بعدی کارگاه مشابه شرکت کنید، در غیر این صورت هزینه ای به شما مستردد نخواهد شد.

35000 تومان