نرم افزار تحلیل آماری با SPSS Statistics 20

نرم افزار20 SPSS Statistics برای تحیل های آماری مورد استفاده قرار میگیرد. کلمه SPSS مخفف Statistical Package for the Social Sciences میباشد و به معنی بسته آماری برای علوم اجتماعی است.

نرم افزار20 SPSS Statistics برای تحیل های آماری مورد استفاده قرار میگیرد. کلمه SPSS مخفف Statistical Package for the Social Sciences میباشد و به معنی بسته آماری برای علوم اجتماعی است.

شرکت IBM در سال 2009 این شرکت را خریداری کرد و این نرم افزار را با نام PASW منتشر ساخت، اما از نسخه 19 به بعد نرم افزار را دوباره با نام SPSS Statistics منتشر کرد.این نرم افزار برای پژوهشگران بازار داد و ستد، سلامتی، شرکت های نقشه برداری، آموزشی و ... کاربرد دارد و برای مستند سازی داده ها مورد استفاده قرار میگیرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار:

 شامل آمارهای توصیفی

  •  دارای جدول بندی شطرنجی
  • قابلیت آمار توصیفی نسبی
  •  قابلیت تحلیل پراکنش
  • قابلیت پیش بینی برگشت خطی
  •  قابلیت تحلیل خوشه ای

مشخصات فایل

حجم فایل: 906 مگابایت

منبع: گروه مهندسین دانشگاه تهران

رمز فایل: tupeg.ir

لینک های دانلود

دانلود لینک اصلی

google+

linkedin

نیما رمضان نژاد
`

نویسنده: نیما رمضان نژاد

کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه تهران کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبائی

دیدگاه ها

پارسا
دوشنبه 24 مهر 1396 ساعت 07:07
به خاطر درس کاربرد کامپیوتر در روانشناسی دانشگاه پیام نور که کتاب جولی پلنت مربوط به spss20 رو آموزش میده، چندین ساعت دنیای اینترنت رو زیر و رو کردم، چه سایت های ایرانی و چه خارجی ولی نتونستم ورجن 20 این نرم افزار رو با سریال پیدا کنم تا اینکه بالاخره از این سایت دانلود و نصب کردم. از شما یک دنیا سپاسگزارم و امیدوارم همیشه شاد و سلامت و خوشبخت باشید