دانلود نرم افزار Primavera 6

از نرم افزار Primavera برای زمان بندی و همین طور کنترل پروژه های مختلف استفاده می­شود.

از نرم افزار Primavera برای زمان بندی و همین طور کنترل پروژه های مختلف استفاده می­شود. در پروژه های ساختمانی، صنعتی، نرم افزاری و در هر نوع پروژه دیگر که فعالیت­های مختلف در آن به طور منظم انجام می­شوند می توان از این نرم افزار برای زمان بندی و کنترل پروژه و برآورد هزینه آن پروژه ها استفاده کرد. اساس کار بدین صورت است که ابتدا با وارد کردن فعالیت های پروژه در نرم افزار و مشخص کردن ارتباط بین این فعالیت ها، منابع مورد استفاده در پروژه ها را نیز روی فعالیت ها اعمال می کنیم.

سپس نرم افزار با توجه به رابطه بین فعالیت ها و منابع، فعالیت ها را طوری زمانبندی می کند که پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسد. همچنین اگر هزینه استفاده از منابع را نیز به نرم افزار بدهیم برآورد کلی هزینه پروژه را نیز خواهیم داشت. قابل ذکر است که این نرم افزار مشخص می کند که تک تک فعالیت ها در چه زمانی باید شروع شوند و در چه زمانی خاتمه یابند. از این نرم افزار در رشته مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع استفاده زیادی می­شود.

 راهنمای نصب و فعال سازی برنامه

  • در مراحل نصب با مشاهده پنجره product code از اتوران روی کلید سریال کلید کنید سپس شماره سریال را در محل مربوطه وارد نمایید و در نهایت روی کلید Next کلیک کنید.
  • گزینه Primavera Stand-alone را انتخاب و روی کلید Next کلیک کنید.
  • روی کلید Browse کلیک کنید.
  • از پوشه برنامه روی DVD فایل txt را انتخاب و روی کلید Open کلیک کنید.
  • روی کلید Next کلیک کنید.

مشخصات فایل

حجم فایل: 590 مگابایت

منبع: گروه مهندسین توپگ

رمز فایل: tupeg.ir

لینک های دانلود

دانلود لینک اصلی

google+

linkedin

نیما رمضان نژاد
`

نویسنده: نیما رمضان نژاد

کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه تهران کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبائی

دیدگاه ها